Компанія «Екокап» - перше вітчизняне підприємство на території України з виробництва одноразового посуду з картону, розпочало свою діяльність у 2002 році. За 15 років роботи ми отримали багато досвіду у виробництві, маємо відмінну репутацію та велику клієнтську базу. Виробничі потужності нашого підприємства дозволяють виробляти понад сімнадцять мільйонів стаканів на місяць, що задовольнить попит практично будь-якого великого замовника як в Україні, та за її межами. Продукція, що випускається нами, сертифікована в Україні та відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам і вимогам. Протягом нашої діяльності ми співпрацюємо як на постійній основі, так і періодично під різні промо-акції, тематичні події тощо з постачальниками практично всіх відомих торгових марок чаю та кави, представлених в Україні: ТМ «Nescafe», « Nesquik, Buondi, Milano, Lipton, ТМ Майський чай, Curtis, Hyleys, ТМ Віденська кава, Vivent, Julius Meinl, Lavazza, Essse ", Kimbo", "Essero", "Santorino", "Османтус", "Valeo Rossi", "Paulig", "Coffe Spesial", "Caffe Poli", "Into" і багато-багато інших. Працюємо з мережами закусочних "Швидко", "Два Гуся", "Мак Фоксі", "Печена Картопля", "Fresh Factory", "Fresh&Go", "Pick Cup", на постійній основі працювали з мережами АЗС у Криму: "Атан- Крим» та «ТЕС-Авто»; протягом трьох років були постачальником склянок мережі WOG (ТМ Sun Market), виготовляли стакани під акції для АЗС "Сокар" (TM Buta), "ОККО", "БРСМ - Нафта". Маємо досвід постачання до країн ближнього зарубіжжя.

Завдяки накопиченому досвіду та багаторівневому контролю якості наша продукція є однією з найякісніших в Україні, а співвідношення ціна – якість – найбільш оптимальною. Згуртований та досвідчений колектив, який працює вже друге десятиліття, робить все, щоб наші клієнти були задоволені нашою продукцією та розвивали свій бізнес, використовуючи вітчизняний картонний посуд найкращої якості.


Це досягається завдяки тому, що:

1. Ми виготовляємо стакани найпопулярніших розмірів: 110, 175, 250, 350, 500 мл. - Від еспресо до коктейлів. До всіх розмірів стаканів пропонують полістирольні кришки для різних напоїв.

2. Для виробництва одноразового посуду ми використовуємо виключно фінський картон фабрики Stora Enso, що відповідає світовим стандартам та дозволений для контакту з харчовими продуктами.

3. Пропонуємо широкий вибір картону різної щільності, з односторонньою або двосторонньою ламінацією, виходячи з галузі застосування посуду, його зовнішнього вигляду, а також ціни кінцевого виробу.

4. Нанесення логотипів на стакани та супниці здійснюється флексомашиною з печаткою від 1 до 8 кольорів, що дозволяє відображати емблеми, тексти та зображення будь-якої складності.

5. Високошвидкісне обладнання дає можливість безперебійно забезпечувати потребу в одноразовому посуді будь-якої мережі швидкого харчування, найбільших підприємств – продавців напоїв, їх роздрібних дистриб'юторів тощо.

6. Досвідчені дизайнери здійснять технічне доопрацювання вашого логотипу або допоможуть з розробкою нового дизайну.

7. Під час укладання договору ми завжди вказуємо реальні терміни виробництва, звичайно ж узгоджуючи ступінь терміновості із замовником.

8. Оперативна доставка товару по Україні: регулярне постачання товару в Київ за адресою замовника, відправка товару будь-якими транспортними компаніями, а також організація доставки партій товару попутним транспортом. Працюємо із клієнтами безпосередньо.
 9. Ми відповідаємо за кожну одиницю нашої продукції, зважаємо на побажання замовників, наші клієнти – партнери на довгі роки.